czwartek, 3 lipca 2014

Prolog :*

  Żyj pełnią życia. Nie żałuj błędòw. Bądź zawsze sobą i ròb to co chcesz. Nie przejmuj się zdaniem innych. Miłość przyjdzie nie szukaj jej na siłe. Ale gdy przyjdzie będzie na zawsze. Nie ma znaczenia gdzie ją znajdziesz, ważne żeby była szczera i prawdziwa. Nue musi być od zawsze ważne żeby była na zawsze. Aż do śmirci...
______________________________________
Hej, tak prezętuje się prolog mam nadzieje że się podoba, zapraszam do dalszego czytania.

1 komentarz:

  1. Hej misiu :*
    doczekałam się prologu :D
    cały czas pieprzysz, że nie masz talentu, a ja wciąż będę ci powtarzała że MASZ. Bosko piszesz, więc prolog nie może być inny niż boski <3 mam nadzieję że w końcu uwierzysz w sb :D
    czekam na pierwszy rozdział :D
    ej weź dodaj bohaterów, ok????????
    A tak przy okazji zareklamuje sw bloga :3 www.pain-harrystyles-fanfiction.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń