Żyj pełnią życia. Nie żałuj błędòw. Bądź zawsze sobą i ròb to co chcesz. Nie przejmuj się zdaniem innych. Miłość przyjdzie nie szukaj jej na siłe. Ale gdy przyjdzie będzie na zawsze. Nie ma znaczenia gdzie ją znajdziesz, ważne żeby była szczera i prawdziwa. Nue musi być od zawsze ważne żeby była na zawsze. Aż do śmirci...
______________________________________
Hej, tak prezętuje się prolog mam nadzieje że się podoba, zapraszam do dalszego czytania.